Akció!!! Hangstúdió óránként 5.000 Ft-tól vagy 35.000 Ft/nap. Felvétel, keverés, mastering a nap 24 órájában. Tel: 06 30 274 7734
 


Digitech RP500 multieffekt gitárosoknak

Boltokba került az RP500 integrált effekt a Digitech-től. Az RP500 2 speciális működési móddal rendelkezik: Pedalboard és Amp/Cabinet Bypass. Pedalboard módban 5 egyedi effektet lehetséges ki/bekapcsolni külön lábkapcsolókon keresztül. Amp/Cabinet Bypass módban a beépített erősítő és láda modellek kapcsolhatóak ki, megőrizvén így a külső erősítő és láda vagy további effektek tonális karakterét. Amennyiben mindkét speciális mód szimultán aktív, az RP500 tulajdonképpen effektpedálok csoportjának tekinthető, mely effektek egyedileg szabadon állíthatók.

Digitech RP500

A számítógépes felvételekhez és szerkesztéshez jól jön az RP500-hoz csomagolt Cubase 4 LE 48 sávos DAW szoftver. Az RP500 USB kapcsolatának segítségével a hang egyenesen a számítógépbe (PC vagy Mac) rögzíthető. Az RP500 fémházas kivitelű és strapabíró lábkapcsolókkal szerelt.

Ára a tengerentúlon 430 USD, további infók a Digitech weboldalán.

VacakEz is valami?ElmegyIzgalmasCsúcs [ 1 értékelés, átlag: 5.00 ]

  1. 1 narny 2008 márc 31. @ 07:17

    őt még nem próbáltam, de vszleg nem is fogom :P , digitech hangzás effekt/amp szinten f*stalicska sajnos..

  2. 2 Narnyellenes 2008 ápr 9. @ 11:43

    Jó hogy ugy moindasz velemenyt valamiről hogy nem is hallottad.
    Süt rólad az iq.
    Amugy szerintem a legjobb effekt ami jelenleg kapható.

Te mit gondolsz?

Jó arc vagy? Komolyan gondolod? Vállald a neved. A fenti adatok megadása nem kötelező. Egyelőre.